Garanti

www.yinebiz.com'dan satın alınan her ürün, üretici/distribütör  firmanın garantisi altındadır.

Arıza

Arızalanan ürünleriniz için fatura, garanti belgesi veya servis kurulum formunuz ile en yakın yetkili servisele irtibata geçebilirsiniz.

Arızalı ürünler için yasal onarın süresi en fazla otuz(30) iş günüdür.

İptal

Siparişleriniz kargoya teslim edilmeden 0 232 245 51 61 veya 0 850 733 79 21  nolu telefonumuzdan arayarak veya [email protected] e-posta adresine mesaj göndererek sipariş iptal işlemlerinizi başlatabilirsiniz. Kargoya teslim edilmiş siparişler için iade işlemleri kargodaki ürünlerin geri çağrılmasından sonra yapılabilecektir.

Sipariş iptali yapıldıktan sonra ödeme iade işlemleri başlatılacaktır.

İade

İade edilecek ürünler anlaşmalı kargo şirketimiz ile gönderilmelidir.

Ürün iadelerinde kargo ücretleri müşteriden tahsil edilir.

Ambalajı yırtık kutusu açılmış, kullanılmış ya da tekrar satılmayacak derecede tahrip edilmiş ürün iadeleri geri alınmaz.

Ürünlerin orijinal kolileri üzerinde meydana gelebilecek hasar ve üzerlerine yapıştırılan kargo vs etiketleri, ürünlerin orijinalliğini ve dolayısıyla yeniden satılabilirliğini bozduğu için, iade veya değişimleri mümkün olamayacaktır.

Teslim tarihinden itibaren 7 günlük süre içinde iade nedenini belirten bir yazı ve faturası ile birlikte iade edebilirsiniz.

İadeler de varsa ürün eksiksiz ve sağlam olarak gönderme sorumluluğu müşteriye aittir. Müşteri ürünü eksiksiz olarak iade etmemesi durumunda ürün iadesi değerlendirilmeye alınmaz ve tutar iade edilmez.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR