Samsung 9000 BTU Wind-Free Premium Plus Duvar Tipi Split Klima
Samsung 9000 BTU Wind-Free Premium Plus Duvar Tipi Split Klima
Samsung 9000 BTU Wind-Free Premium Plus Duvar Tipi Split Klima

Samsung 9000 BTU Wind-Free Premium Plus Duvar Tipi Split Klima

İndirim Oranı : %5 İndirim
Fiyat : ₺28.500,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺27.000,00(KDV Dahil)
₺5.175,00 'den başlayan taksitlerle

Samsung 9000 BTU Wind-Free Premium Plus Duvar Tipi Split Klima AR09BXCABWK/SK

 

 Wind-Free™ Soğutma                               Yapay Zeka Soğutma                             Wind-Free™ İyi Uyku Modu                     Varlık Sensörü   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

         Sevdikleriniz için Konforlu Ortamlar Yaratın

                                                                         WİND-FREE™ SOĞUTMA

Wind-Free™ Soğutma ile konforlu serinliğin tadını çıkarın. Havayı 23.000 mikro hava deliğinden yumuşak ve sessizce** dağıtırak “durgun hava*” ortamı yaratır, böylece cildinizde rahatsız edici soğuk rüzgar hissi oluşturmaz. Sevdiklerinizin konforu maksimum olur.

 

 

 

 

* Mikro deliklerden hava 0.15 m/s'nin altında üflenir. ASHRAE (Amerikan Isıtma, Soğutma ve Havalandırma Mühendisleri Derneği) “Durgun Hava”yı soğuk hava akımlarının bulunmadığı, kullanıcıların rüzgarı hissetmediği hava olarak tanımlar.
** AR12TXCAAWKNEU modeli üzerinde test edilmiştir. Wind-Free™ modu, Samsung’un geleneksel modeline kıyasla (26 dB) sadece 23 dB gürültü üretir.

 

 

                     Wind-Free™ Verimliliğini Yaşayın

Enerji verimliliği yüksek Wind-Free™ Soğutma ile her gün tasarruf edin.Klimanız Wind-Free™ modunda çalışırken, dış ünite Hızlı Soğutma moduna kıyasla% 77'ye kadar daha az elektrik kullanarak minimum güç tüketir*. Böylece elektrik faturalarınızı dert etmeden rahatça serin kalabilirsiniz.

 

* Hızlı Soğutma modunun Wind-Free™ Soğutma moduna karşı güç tüketimine dayalı olarak AR07T9170HA3 modeli üzerinde test edilmiştir.

 

 

 

 

 

 

 

     Yapay Zeka ile klimanız sizin yerinize düşünsün

                                                                                         YAPAY ZEKA SOĞUTMA

Yapay Zeka Soğutma* ile akıllı bir yaşam tarzının tadını çıkarın. İç ortam koşullarını ve kullanım alışkanlıklarınızı analiz ederek çeşitli modları optimize eder**. Tercih ettiğiniz sıcaklığa bağlı olarak, optimum koşulları korumak için en uygun modu klimanız seçer.

 

 

 

 

* Wi-Fi bağlantısı ve Samsung hesabı gereklidir.
** Kullanıcı verilerini, tercihlerini ve kullanım modellerini en kullanışlı alternatifleri önerebilmek için kaydeder.

 

 

                  Wind-Free™ Sessizliğini yaşayın

Wind-Free™ İyi Uyku modu, rahatsız edici soğuk hava akışı olmadan uykunuz için ideal şartları yaratır. Wind-Free™ Soğutma modunun sıcaklık kontrolü ile hızlı bir şekilde uykuya dalmanıza, derin ve rahat bir şekilde uyumanıza ve tamamen yenilenmiş uyanmanıza yardımcı olur.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 •  

   

   

  Varlık sensörü ile tasarruf yeniden tanımlanyor

  Odanızda olsanız da olmasanız da odanızı verimli soğutun. Varlık Sensörü 20 dakika* sonra herhangi bir hareket olup olmadığını tespit eder ve enerji tasarrufu sağlamak için otomatik olarak Wind-Free™ moduna geçer. Ayrıca, tamamen tercihinizi bağlı olarak size doğru hava üflememesini veya bulunduğunuz odada nereye giderseniz gidin hava üflemesinin sizi takip etmesini sağlayabilirsiniz.

   

   

   

  * Varlık Sensörü en az 5 dakika, en fazla 60 dakikaya kadar hareket olmadığını tespit etmeye başlar.

 

 

 

 

 

Daha hızlı, daha geniş ve daha fazla serinletmek için tasarlandı

                                   HIZLI SOĞUTMA MODU

Tüm odanızı hızlı , etkili ve konforlu bir şekilde soğutun. Digital Inverter Boost teknolojisi sayesinde havayı% 43 daha hızlı soğutur*. Gelişmiş tasarımı % 15 daha büyük bir fana , % 18 daha geniş hava girişine ve % 31 daha geniş kanatçıklara sahiptir. Böylece soğuk hava daha uzağa ve daha geniş** dağılır. (15 metreye kadar)

 

 

 

* Samsung’un geleneksel modeli AQ12EASER ile karşılaştırıldığında AR12TXCAAWKEU modeli üzerinde test edilmiştir.

** AR24TXFCAWKNEU modelinde test edilmiştir.

 

 

 

 

 

 

Klimanızı her zaman her yerden kontrol etmenin ayrıcalığını yaşayın

Evinizdeki sıcaklığı her zaman ve her yerde kontrol edin. SmartThings Uygulaması* ile klimanızı mobil cihazlarınız üzerinden tek dokunuşla uzaktan kontrol edebilir ve izleyebilirsiniz. Ya da yapay zekaya (AI)* ne istediğinizi belirtin ve sizin için önereceği en iyi ayarlar ile klimanızı otomatik kontrol etsin.

 

* Android ve iOS cihazlarda kullanılabilir. Wi-Fi bağlantısı ve Samsung hesabı gerekir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tri-Care Filtre ile daha kolay nefes alın

Anti bakteriyel ön filtreye ek olarak, Tri-Care Filtresiyle havanızı hijyenik tutun ve iç ünitenizin performansını koruyun. 3 katmanlı filtre, büyük toz parçacıklarını, lifleri ve hayvan kıllarını tutan yüksek yoğunluklu bir filtre içerir. Zeolit Kaplama Filtresi ayrıca ince tozları yakalar ve virüs, bakteri ve alerjenleri ortadan kaldırır.

 

* Antibakteriyel ve antivirüs testleri Kore test laboratuarı, antialerji testi Japonya test laboratuarı tarafından test edilmiştir. Veriler belirli test koşulları altında ölçülmüştür ve çevresel faktörlere ve bireysel kullanıma bağlı olarak değişebilir.

 

 

 

 

Klimanız kendi kendini temizler

Klima kapatıldığında, Otomatik Temizleme işlevi ısı eşanjöründeki tozu ve nemi gidermek için otomatik olarak iç ünite içerisindeki fanı çalıştırır. 3 adımda gerçekleşen bu işlemde 10 ila 30 dakika arası iç ünite eşanjörü üzerine hava üflenerek nem giderilir. Böylece bakteri ve küf oluşumu önlenir, klimanız temiz ve kuru kalır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sessizliğe bir “Merhaba”…

Kumandanız üzerinden sessiz mod fonksiyonunu seçerek, ile kusursuz sakinliği yaşayabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

Temizlemesi kolay anti-bakteriyel filtre

Pratik Filtre+ iç ünitenizin üzerinde yer alır, böylece kolayca çıkarılabilir ve temizlenebilir. Yoğun filtre yapısı Isı Eşanjörünü temiz tutar ve anti-bakteriyel kaplaması sizi havadaki tehlikeli kirleticilere karşı korumaya yardımcı olur*.

 

* Kore test laboratuvarında test edilmiştir. Veriler belirli test koşulları altında ölçülmüştür ve çevresel faktörlere ve bireysel kullanıma bağlı olarak değişebilir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Çevre dostu soğutucu akışkan

Klimanızın iklim değişiklikleri üzerindeki etkisini azaltarak gezegeni koruyun. Klimanızda, R22, R410A soğutucu akışkanlara kıyasla küresel ısınma üzerinde düşük etkiye sahip yeni nesil R32 soğutucu akışkan kullanılıyor. Bu sayede klimanız artık çok daha çevre dostu*.

 

* Geleneksel R410A ve R22 soğutucu akışkanlarla karşılaştırıldığında R32 küresel ısınma potansiyeli 3 kat daha düşüktür.

 

 

 

Daha Fazla Enerji Tasarrufu için Eco Mod

Enerjiden tasarruf edin, ama yine de serin kalın. ECO modunda Normal moda kıyasla kompresör kapasitesi daha az kullanılır, bu sayede enerji tüketimi azalır*. Dış hava sıcaklıkları çok yüksek olmadığında daha verimli bir şekilde soğutma yapmanızı , enerji tüketiminden tasarruf etmenizi sağlar, böylece elektrik faturaları hakkında endişelenmenize gerek kalmaz.

 

* Samsung AR07T9170HA3 modeli üzerinde Hızlı Soğutma modunun ECO moduna karşı güç tüketimi ölçülerek test edilmiştir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR