Samsung 24000 BTU 360 Kaset Tipi Klima AC071MN4PKH/TK
Samsung 24000 BTU 360 Kaset Tipi Klima AC071MN4PKH/TK
Samsung 24000 BTU 360 Kaset Tipi Klima AC071MN4PKH/TK

Samsung 24000 BTU 360 Kaset Tipi Klima AC071RN4PKG/EU

İndirim Oranı : %6 İndirim
Fiyat : ₺71.000,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺67.000,00(KDV Dahil)
₺12.841,67 'den başlayan taksitlerle

Samsung AC071MN4PKH/TK 24000 BTU 360 İnverter Kaset Tipi Klima 

İç Ünite – Dış Ünite arası 5 metre bakır borulama ve montaj dahildir.

 

Tam Dairesel Soğutma ve Konfor

Samsung 360 Klima size bulunduğunuz mekanın her köşesini konforlu bir şekilde soğutma imkânı sunar. Yenilikçi dairesel dizaynı sadece tüm mekana hava akışı sağlamakla kalmaz, birçok farklı alana sofistike bir görünüm kazandırır,her yöne soğuk hava üfleyerek tüm mekanın aynı sıcaklığa ulaşmasını sağlar*. Kanatsız yapısı sayesinde havayı dağıtarak üfler ve ortamda soğuk cereyan oluşmasının önüne geçer**, ve düşük açılarda bile hava akışını engellemez, yani %25 daha fazla hava dağılımına* olanak tanır. HAVAYI EŞİT ŞEKİLDE DAĞITIR VE HER KÖŞEYİ SOĞUTUR 4 Yöne kaset tipi klimanın bulunduğu ortamda,soğuk havanın ulaşamadığı noktalarda dengesiz hava akışı oluşur*. Dairesel dizayn her yöne üfleyerek mekanın her köşesinin aynı sıcaklıkta olmasını sağlar**.

 

 

 

 

* Genel 4 Yöne üflemeli kaset tipi cihazlara kıyasla yapılan testler. ** 9.3m çapında alan içerisinde sıcaklık farkı 0,6oC'den azdır.

 

 

 

Soğuk Cereyan Yok

Kanatsız yapısı sayesinde havayı dağıtarak üfler ve ortamda soğuk cereyan oluşmasının önüne geçer*, ve düşük açılarda bile hava akışını engellemez, yani %25 daha fazla hava dağılımına* olanak tanır.

 

 

 

 

* 5m çapındaki alan içerisinde 0-1,5m yükseklik aralığında soğuk cereyan oluşmaz (14,0kw ile)

 

 

Güçlü ve ekonomik performansla evde ve işyerinde konforu yaşayın

Çeşitli modellerde sunulan Samsung Kaset Tipi iç üniteler dekorasyonunuzu mükemmel şekilde tamamlar. Optimum rahatlık ve keyif sağlamak için en gelişmiş teknolojileri kullanır. Şık tasarımla yenilikçi teknolojileri birleştiren Samsung Kaset Tipi klima sistemleri üstün performans, esnek montaj ve kolay çalıştırma olanağı sağlar.

 

 

 

 

 

 

 

Daha fazla hava akışı

Yenilikçi Booster Fan çok düşük açılarda bile hava akışı sağlar. Hava çıkış alanında düşük basınç yaratır, yani soğuk hava tavana paralel dağılır ve daha fazla alana etki eder.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Her yöne basit ve sezgisel kontrol

Kablosuz Uzaktan Kumandanın dönebilen dairesel düğmesi hava akışı kontrolü için eğlenceli bir yol sunar ve Dairesel LED gösterge ekranları, yatay veya dikey yönlü çalışma modlarını grafik olarak görselleştirir.

 

* Opsiyonel

 

 

 

 

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR